Współpraca

Jeżeli chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do osób zainteresowanych branżą turystyczną lub szukasz innych możliwości współpracy, skontaktuj się z nami! Reklama w portalu podróżniczym to doskonały pomysł na pozyskanie nowych klientów, bez względu na to czy jesteś właścicielem biura turystycznego, prowadzisz sklep internetowy z gadżetami podróżniczymi czy oferujesz noclegi w kraju i zagranicą. Naszymi czytelnikami są osoby ściśle zainteresowane branżą turystyczną, a ich aktywne uczestnictwo w rozwój i życie naszego serwisu można skutecznie wykorzystać! My jako redakcja portalu Tripando robimy co w naszej mocy, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych czytelników, aktywnie prowadząc media społecznościowe oraz regularnie publikując nowe artykuły Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju kooperacje, poczynając od artykułów sponsorowanych, przez bannery reklamowe, aż do organizacji profesjonalnych konkursów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

  • Artykuły sponsorowane
  • Prezentację produktów
  • Bannery reklamowe
  • Organizację konkursów

I to jeszcze nie wszystko! Nasi dziennikarze są do Twojej dyspozycji, tak więc jeżeli nie chcesz lub nie masz czasu przygotować artykułu, możemy zrobić to za Ciebie! Oferujemy bowiem kompleksowy copywriting, dzięki czemu Twój artykuł zostanie idealnie dopasowany do tematów wyszukiwanych przez naszych czytelników. Poza umieszczaniem w naszym portalu tradycyjnej reklamy, dokładamy wszelkich starań aby obecność marek, firm i promowanych produktów miała postać unikalną i intrygującą, oraz do tego, aby zachęcała osoby odwiedzające Tripando do aktywnej interakcji! To właśnie zaangażowanie w opublikowany artykuł jest najważniejsze!

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz! Udzielimy Ci wszelkich wymaganych informacji na temat reklamy w serwisie Tripando i przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich możliwości finansowych. Rozpocznij promocję swojej marki lub firmy już teraz!

Napisz na: kontakt@tripando.pl